jolantaos

Do widzenia!

dodane: 2011-06-27 21:27:22 ostatnia zmiana: 2011-06-27 21:36:01

Dawno nic nowego nie pojawiło się na blogu. I się nie pojawi. TUTAJ się nie pojawi.

Ponad dwa miesiące temu zupełnie niespodziewanie popsuło się wgrywanie zdjęć do zasobów bloga. Zdjęcia można wgrać, ale zostają umieszczone gdzieś w środku zasobów w miejscu nieprzewidywalnym. Wcześniej nowe fotki dodawane były na końcu. Stąd bardzo łatwo można było je zamieścić w tekście. I nagle wszystko się zmieniło. Nowe zdjęcia wgrywane są GDZIEŚ w środku. Biorąc pod uwagę, że w ciągu dwóch lat istnienia bloga wgrałam ponad tysiąc zdjęć odszukanie nowego obrazu w nieznanym miejscu jest niemożliwe. Od razu zgłosiłam problem do administratora, ale nie uzyskałam żadnej informacji ani pomocy. Mogę się domyślać, że to właśnie administrator "ugotował" mój blog.

Dlatego jest to ostatni wpis tutaj. Zakładam nowy blog, który będzie kontynuacją.

Ten blog pozostaje, ale nie będę tu często zaglądać.

Tam będą się pojawiać informacje o nowych nabytkach do kolekcji. Jest ich mnóstwo i będę musiała mocno popracować aby chociaż częściowo nadrobić zaległości.

Czytelników i kolekcjonerów zapraszam do nowego miejsca.

http://chocolatewrappers.blox.pl/html

W innym miejscu także będą się pojawiały informacje o tym co nowego pojawia się w sklepach. Blog http://www.dane.8log.pl/   także nie będzie kontynuowany dokładnie z tego samego powodu.

Jego nowy adres podam w najbliższym czasie.

Dziękuję wszystkim dotychczasowym czytelnikom i zapraszam do nowego dziennika.

Do widzenia!

 

  
Dodaj komentarz
nick
e-mail
treść
 
Blogi
x